Как выбрать диван
В последнее время ассортименты мебельных...
Твердотопливные котлы.
Там, где нет возможности использовать котлы,...
Как выбрать радиатор отопления?
Человек – существо теплолюбивое, которое...

Тепло у вашому домі

Добавлено: 05.04.18 | Раздел: ---

Тепло у вашому доміУ світлі безперервного зростання цін на енергоносії все більш актуальним стає питання утеплення житлових будинків і квартир, а так само громадських і виробничих приміщень. Технологія утеплення досить складна і перш, ніж вирішуватися на цю роботу, розумно ретельно вивчити інформацію, щоб замість бажаного тепла не отримати масу серйозних проблем і чималі фінансові втрати. У цій статті піде мова про способи утеплення, їх переваги та недоліки, а так же основних видах застосовуваних матеріалів.

Зони витоку тепла в приміщенні

Причин, за якими з наших осель витікає дорогоцінне тепло, може бути безліч! Кожна з них має своє рішення, але найскладнішим з них є утеплення стін. Тому, зважившись на подібну роботу, спочатку варто виявити всі можливі зони витоку тепла, усунути втрати тепла, і тільки після цього приступати до утеплення стін всередині або зовні приміщення. Тим більше що одне лише утеплення стін не дасть результату, якщо тепло йде по інших каналах.

Ось список основних причин, по яким в будинку може бути холодно:

• холодні стіни;

• холодний стеля (характерно для квартир, розташованих на останньому поверсі);

• холодну підлогу (для квартир першого поверху);

• недостатня герметизація віконних рам;

• протяг від вхідних дверей;

• погана робота системи опалення.

Якщо тепловтрати по перерахованих причин, крім першого пункту, усунуті, а тепла як не було, так і немає, то такі дії, яке доведеться зробити, це - утеплення стін пінопластом, і перше питання, на яке доведеться дати відповідь, це - вид утеплення.

Існує два види (або способу) утеплення стін: зовнішнє і внутрішнє. Серед населення міцно утвердилася думка, що ціна утеплення фасадів, тобто, зовнішнє утеплення, набагато вище, ніж внутрішнє. Скажемо відразу: це - велика помилка, тому що якісно утеплити стіни зсередини під силу тільки висококваліфікованим фахівцям, і коштує це недешево. Крім цього всі матеріали повинні бути найвищої якості, а значить, заощадити гроші не вдасться.

Пов'язано це з тим, що при внутрішньому утепленні в товщі стіни і утеплювача виникають теплофізичні процеси, що зміщують точку роси всередину приміщення, що при погано витриманою технології та неякісних матеріалах веде до руйнування стін, розвитку цвілі і грибка і ще більшим тепловтрат. Саме тому, фахівці рекомендують цей спосіб тільки в крайніх, абсолютно безвихідних ситуаціях.

Матеріали для якісного утеплення стін зсередини

Якщо все ж внутрішнє утеплення - єдино можливий спосіб боротьби з холодом, то другим кроком буде матеріалу. Пропонуємо наступний перелік: мінеральна вата, пробкові шпалери, пінополіетилен, пінопласт карбаміду (піноізол). Ці утеплювачі максимально відповідають вимогам безпеки, екологічні та дають хороший результат.

Матеріали для зовнішнього утеплення стін

Цей вид утеплення широко застосовується як на пострадянському просторі, так і в країнах Європи, де на його частку припадає понад 70% всіх видів утеплювачів робіт. Його велика перевага полягає в зміщенні точки роси в зону утеплювача з подальшим видаленням шляхом провітрювання, що унеможливлює намокання і промерзання стін, їх руйнування і розвиток цвілі і грибка.

Найбільш популярними і добре зарекомендували себе матеріалами можна назвати наступні:

• пінопласт (пінополістирол);

• теплоізоляційна штукатурка;

• базальтовий утеплювач (мінеральна вата);

Від обраного матеріалу безпосередньо залежить ціна утеплення фасаду. Найбільш доступно для населення із середнім рівнем достатку утеплення із застосуванням пінопласту, і це - цілком хороший вибір. Єдиним серйозним недоліком цього матеріалу є його пожежонебезпека і відносна недовговічність (10 - 20 років), однак його корисні властивості з лишком покривають ці «мінуси».

Важливий рада! Який би вид утеплення та матеріал ви не вибрали, монтажні роботи повинні проводити виключно професіонали - співробітники спеціалізованих фірм. В іншому випадку ризик зашкодити власному житлу і здоров'ю, а так само втратити чималі гроші досить великий!

Похожие статьи
Комментарии
Главное требование, которое предъявляется к любым материалам, это экологичность. Следующее требование - качество.
Материал представляет собой смесь, состоящую из...
Базальтовая вата — вид минеральной ваты, который...
Уже достаточно долгое время обои считаются самым...
Ремонт и переделка в домах...
Задумываясь о строительстве и зданиях, какой...
Для каждой комнаты необходима определенная мебель.Её можно приобрести как в готовом виде, так и по индивидуальному заказу.
Чтоб сделать своё жильё уютным и комфортным...
Чтобы сделать свой интерьер более оригинальный, и...
Шкаф-купе стал одним из самых популярных видов...
Там, где нет возможности использовать котлы, работающие на газе или электричестве,...
Остекление беседок и веранд в последние годы является достаточно популярной тенденцией....
Вы тот счастливчик, у которого есть дача или свой собственный загородный участок, а может...
Благодаря новым технологиям и современным материалам не составит труда создать домашний уют даже не профессионалу.
Во все времена межкомнатные двери были...
Всем известно, что процедура ремонта является...
С наступлением холодов в наших широтах многие...
Собственный дизайн поможет воплотить самые смелые фантазии и личные пожелания в жизнь. Создайте сами дом своей мечты!
Что бы ни говорили, а все же в квартире самая...
Закройте глаза и представьте себе уютную спальню....
Как только при строительстве собственного дома...