Правила самостійного пошуку та покупки квартири

Добавлено: 24.04.19 | Раздел: ---

Правила самостійного пошуку та покупки квартириБільшість українців співпрацюють з ріелторами через нестачу вільного часу для пошуку відповідних варіантів житла. Також багато хто боїться бути обдуреним шахраями, вважаючи, що посередник здатний забезпечити безпеку.

Звернення до агента доцільно, якщо покупець згоден на оплату дорогих послуг посередника, не бажаючи своїми силами шукати житло. Але навіщо оплачувати 5% від вартості нерухомості, якщо можна вигідно знайти квартиру, використовуючи спеціальні сайти безкоштовних оголошень.

Послідовність дій покупця

Для самостійної покупки житла можна скористатися найпростішою інструкцією:

 • Визначитися з метою покупки та вільним часом, виділеним на пошуки відповідних варіантів. Якщо на першому плані терміновий переїзд, то квартири доведеться шукати на вторинному ринку.
 • Вибрати кілька оптимальних пропозицій. Для цього потрібно визначитися з районом розміщення будинку, кількістю кімнат та іншими нюансами.
 • Особисто вивчити житлоплощу. З огляду на те, що опис та фотографії в оголошенні не завжди відповідають дійсності особисте вивчення квартири перед покупкою обов'язково.
 • Прийти до усних домовленостей. Якщо квартира подобається потрібно переконати продавця припинить пошуки потенційних клієнтів. Якщо домовитися не вдається можна залишити невеликий задаток.
 • Укласти угоду шляхом підписання договору. Документальну частину питання краще довірити досвідченому юристу.

Кожен етап дорогої операції важливий, тому заслуговує на увагу покупця. Нехтування навіть дрібницями може привести до того, що куплене житло буде доставляти дискомфорт членам сім'ї.

Переваги самостійної покупки житла

Купити квартиру на вторинному ринку – це отримати наступні переваги:

 • Спілкування безпосередньо з власником нерухомості, який здатний розповісти максимум корисної інформації та трохи поступитися в ціні, якщо покупець привертає до співпраці.
 • Економія пристойної грошової суми на посередницьких послугах. Покупцеві не потрібно оплачувати дорогі послуги посередника, який не завжди справляється з покладеними на нього завданнями.
 • Можливість знайти варіант відповідно до виділеного на покупку бюджету. У разі співпраці з агентством, клієнтам зазвичай пропонуються дуже дорогі квартири.
 • Вибір зручного часу зустрічі з власником нерухомості для огляду житлових приміщень незалежно від графіка роботи агентства нерухомості.

Попередній договір та завдаток

Оглянувши житло та ознайомившись з правовстановлюючими документами, що підтверджують законність дій продавця потрібно спробувати отримати знижку та домовитися про завдаток. У даній ситуації потрібно відштовхуватися від наступних важливих нюансів:

 • Передаючи завдаток, обов'язково вимагайте у продавця розписку. А краще скласти попередню письмову угоду з докладним описом прав та обов'язків її сторін.
 • Обов'язково уточніть, на які умови укладення угоди розраховує поточний власник. Деякі продавці просять, щоб у них після укладення угоди був місяць на те, щоб з'їхати.
 • Гарматна складіть акт передачі майна залишеного у квартирі попереднім власником. Інакше до моменту укладення підсумкової угоди все обіцяне продавцем та включене в вартість квартири може бути розпродане. Зустрічаються випадки, коли власники житла забирають все, в приміщеннях залишаючи голі стіни.

Коли договір купівлі-продажу буде підписаний та гроші передані потрібно в терміновому порядку поставити нерухомість на реєстраційний облік у Держреєстрі. Та тільки після цього покупець стане єдиним законним власникам купленого житла.

Похожие статьи
Комментарии
Главное требование, которое предъявляется к любым материалам, это экологичность. Следующее требование - качество.
Гидроизоляционные материалы сейчас применяются...
Арматура. Это слово знакомо многим, но не каждый...
Стеновые сендвич-панели – это конструктивные...
Самую низкую стоимость имеет пенопласт. Поэтому...
Одними из важных строительных работ являются...
Для каждой комнаты необходима определенная мебель.Её можно приобрести как в готовом виде, так и по индивидуальному заказу.
Оформление кабинета директора зависит от...
Кухня была и остается символом домашнего очага –...
Чтоб сделать своё жильё уютным и комфортным...
Выбор отопительного прибора – только полпути в создании оптимального микроклимата в...
Газон – не диковинка, но и не повсеместное явление. Сосед соседа не осудит за не...
Живописный небольшой пруд - это достойное украшение любого двора. Сам вид текущей воды...
Благодаря новым технологиям и современным материалам не составит труда создать домашний уют даже не профессионалу.
И так понятно, что у человека первое впечатление...
Следует отметить, что двери должны выбираться...
Как известно, во многих странах бывшего...
Собственный дизайн поможет воплотить самые смелые фантазии и личные пожелания в жизнь. Создайте сами дом своей мечты!
В жилые здания, в большинстве случаев, ставят...
Некоторые люди придерживаются мнения, что ванная...
Сегодня большой популярностью стали пользоваться...